ANAFEN'İN ABC'Sİ


Anasayfa > Anafen'in ABC'si > Anafen

Web Sitesi Gizlilik Politikası

ANAFEN.COM internet sitesine hoş geldiniz.
www.anafen.com sitesi ANADOLU FEN EĞİTİM İŞLETMELERİ TİC. A.Ş.'ye aittir ve bu siteyi ziyaret eden kullanıcılarımızın bilgi güvenliği ANAFEN.COM için önem taşımaktadır. Kullanıcılarımızın gizliliğinize saygı duyuyor ve kendimizi onu korumakla sorumlu kılıyoruz. Bu gizlilik politikası, kişisel bilgilerinin nasıl işlendiği ve kullanıldığı ile ilgili, sizibilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, Anafen’e ait ders anlatımı ve soru çözümüne yönelik hizmet ve servisler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnternete bağlı olan tüm bilgisayarlara, o bilgisayarın internet protokolü (IP adresi) olarak hizmet veren bir alan adı ve sayılar dizisi verilmiştir. Bir ziyaretçi web sitemiz üzerindeki herhangi bir sayfayı görüntülüğünde, bizim web sunucularımız otomatik olarak o ziyaretçinin alan adını ve IP adresini görmektedir. Alan adı ve IP adresi, kendisinden bizim web sitemize ulaşmış olduğunuz IP adresi dışında, sizin hakkınızda hiçbir kişisel bilgiyi açığa vurmamaktadır. Bu bilgiler, toplu trafiğimizi incelemek, web sitesinin kötüye kullanılmasını araştırmak veya yargı organları istediği zaman vermek için kullanılmaktadır.

Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dahilinde temin edilebilmektedir. Verilen bilgiler doğrultusunda kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz, ANAFEN.COM tarafından korunmaktadır. Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz, aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletilerini göndermek için kullanılacaktır.

Topladığımız kişisel bilgileri, e-posta adresi veya bir IP Adresini; yasa dışı olarak görünen faaliyetlerin soruşturulmasında yargı organları ve emniyet güçleri ile işbirliği ve yargı kararlarına uymak için, Web sitesi sahibinin veya çalışanlarının, web sitesinin veya web sitesi çalışanlarının haklarını korumak ve savunmak için, Web sitesi kullanıcı sözleşmesini, yasal uyarılarını, üçüncü kişilerin haklarını ihlal eden veya başka bir biçimde web sitesini kötüye kullananların kimliklerini saptamak için, Anafen’e izin verdiğiniz kabul edilir.

Bize açıklamış olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamak için uygun önlemler alınmaktadır. Fakat sizden kaynaklanan hiçbir güvenlik ihlalinden veya bu bilgileri ele geçiren üçüncü kişilerin herhangi bir eyleminden sorumlu değiliz. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de kullanıcı şifrelerinizi, kimse ilepaylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu, hatırlatmak isteriz. Kendi isteğinizle kişisel bilgilerinizi açıkladığınız zaman bu bilgilerinizin başkaları tarafından toplanabileceğini ve kullanılabileceğini unutmayınız. Kişisel bilgilerinizin gizliliğini sağlamaktan tek başına sorumlusunuz.

Web sitemiz ANAFEN.COM tarafından işletilmeyen başka web sitelerinin linklerini içerebilir. Üçüncü kişilere ait web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik politikalarını incelemek ve bunlar hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır..Üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik politikalarının, doğruluğunu ve güvenilirliğini taahhüt etmediğimizi ve hukuki hiçbir sorumluluk üstlenmediğimizi belirtmek isteriz.

ANAFEN.COM, bu internet sitesinde yer alan bütün ders anlatımı ve soru çözümüne yönelik hizmet ve servisleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın, değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu web sitesini kullanmakla, yukarıda belirtilen şartlarla, bilgilerinizin toplanmasına ve kullanımına izin vermektesiniz. Gizlilik politikasının değiştirilmesini karar verilir ise hangi bilgilerin toplanıldığından, bunların nasıl kullanıldığından ve bunların hangi koşullar altında açıklandığından sürekli olarak haberdar olabilmeniz için, bu değişiklikler bu sayfaya yerleştirilerek gizlilik politikası güncellenecektir.


Copyright © 2012 Anafen Dershaneleri | Tüm hakları saklıdır.
Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi | Web Sitesi Sorumluluğu ve Yasal Hakları